Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
08/12/2019 - 18:00

Aniołki, choinki, gwiazdy wigilijne. Cudeńka na kiermaszu w Powroźniku

Aniołki, choinki, wianuszki, gwiazdy, bombki i wiele innych ozdób wigilijnych, wykonanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Powroźnika można było obejrzeć, podziwiać i kupić na Kiermaszu Mikołajkowym. Zwiedzających, małych i dużych nie brakowało, tym bardziej, że w programie znalazł się program artystyczny oraz słodki poczęstunek.

Na Kiermaszu Mikołajkowym, zorganizowanym (7 grudnia) na terenie zespołu szkolno-przedszkolnego przez Koło Gospodyń Wiejskich z Powroźnika można było obejrzeć, podziwiać i zakupić aniołki, choinki, wianuszki, gwiazdy, bombki oraz wiele innych ozdób wigilijnych,

-Na kiermaszu prezentujemy naszą artystyczną twórczość. Pokazujemy regionalne rękodzieło, w które wkładamy wiele pracy i serca. Same wszystko wykonujemy, własnymi rękami, z wielką radością i entuzjazmem. Na kiermaszu znajdziecie aniołki, choinki, wianuszki, gwiazdy, bombki i inne ozdoby wigilijne.- mówi Krystyna Cieśla, sołtys i przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich z Powroźnika, które 27 grudnia skończy rok od rozpoczęcia działalności- Chcemy, aby się nasza działalność rozwijała w kolejnych latach. Jeśli na waszym stole się one znajdą, proszę wspomnieć Koło Gospodyń Wiejskich z Powroźnika. Zaprosiłyśmy też Mikołaja, który rozdaje samo dobro”

Panie z Koła Gospodyń przygotowały dla wszystkich wyśmienite wypieki, nie zabrakło też kawy i herbaty.

W części artystycznej wystąpili: wokalista Gerard Demkowicz oraz formacja taneczna Funky Dolls z Krynicy-Zdroju, którą od 16 lat kieruje Ilona Demkowicz. Dziewczęta zaprezentowały choreografie w różnych stylach tanecznych: od tańca klasycznego, współczesnego i jazzowego  po hip hop, funky, house i street jazz.

(MK) fot aut. 

Aniołki, choinki, gwiazdy wigilijne. Cudeńka na kiermaszu w Powroźniku
Aniołki, choinki, wianuszki, gwiazdy, bombki i wiele innych ozdób wigilijnych, wykonanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Powroźnika można było obejrzeć, podziwiać i zakupić na Kiermaszu Mikołajkowym. Zwiedzających, małych i dużych nie brakowało, tym bardziej, że w programie znalazł się program artystyczny oraz słodki poczęstunek.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)