Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
20/02/2021 - 10:15

Ale dali czadu! Z Marcinkowic do Karpacza po sukces na lodowych sankach

Wymagało to niesamowitej odwagi, świetnej kondycji i współdziałania całej ekipy. Dali radę! Uczniowie Zespołu Szkół w Marcinkowicach świetnie zaprezentowali się podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Saneczkarstwie Lodowym. Wywalczyli srebro.

Patryk Pietrzak, Natalia Wojnarowska, Marek Samek i Kamil Dziecina zajęli drugie miejsce w konkurencji drużynowej w Mistrzostwach Polski Juniorów w Saneczkarstwie Lodowym.  Zawody zorganizowane przez Polski Związek Sportów Saneczkowych odbyły się w Karpaczu.

- Jesteśmy dumni z naszych uczniów – mówi Iwona Sikorska, dyrektor szkoły w Marcinkowicach. – Ta konkurencja wymagała współpracy całej grupy i świetnego przygotowania fizycznego. Gratulujemy także wytrwałości i saneczkarskich umiejętności Ewelinie Bałuszyńskiej, Annie Kowalczyk, Klaudii Dudzie i Przemysławowi Tokarskiemu.  

Młodzież rozwija swoje pasje w klasie sportowej prowadzonej w marcinkowickiej szkole. Saneczkarstwo trenują pod okiem Kamila Malickiego i ekipy z UKS Tajfun i Polskiego Związku Sportów Saneczkowych. (jm)

Uczniowie Zespołu Szkół w Marcinkowicach pojechali po sukces na lodowych sankach
Ale dali czadu!


Dziękujemy za przesłanie błędu