Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
18/11/2022 - 13:40

Ależ one wyrosły! Tak teraz wyglądają nasze sześcioraczki z Tylmanowej [WIDEO][ZDJĘCIA]

Są gwiazdami mediów społecznościowych. Profil sześcioraczków z Tylmanowej na Instagramie ma mnóstwo fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych zdjęć. Ostatnio pokazała się cała kolekcja fotek za sprawą wizyty maluchów i ich rodziców w Pałacu Prezydenckim, gdzie gościły na zaproszenie pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy.

Wszyscy chcą wiedzieć co u nich słychać

Kaja, Malwina, Nela, Zosia, Filip i Tymon niezmiennie są gwiazdami mediów społecznościowych. Ich profil na Instagramie ma mnóstwo fanów. Wszyscy wyczekują nowych zdjęć maluchów, jednak rodzice nieczęsto dzielą się kawałkami z ich życia w mediach społecznościowych.

Ostatnio fani  gromadki z Tylmanowej mogą oglądać  najnowsze fotki całej rodziny, która była podejmowana w  pałacu prezydenckim przez  pierwszą damę Agatę Kornhauser-Dudę z okazji  Światowego Dnia Wcześniaka. Sześcioraczkom towarzyszył ich starszy brat  Oliwier, który ma sześć lat.  

czytaj też Piękna Marcelina ze wsi koło Limanowej robi furorę na całym świecie [ZDJĘCIA]  

 

Wesoła gromadka była zajęta otrzymanymi w prezencie zabawkami, ich  rodzice i dziadkowie rozmawiali z małżonką prezydenta o codzienności rodziny z siedmiorgiem dzieci i rozwoju maluchów.  - Każde z rodzeństwa jest inne. Każde wykazuje indywidualne cechy charakteru, zdolności, predyspozycje i potrzeby – opowiadali rodzice sześcioraczków, którzy podkreślali, że opieka nad taką gromadką wymaga dużej samodyscypliny, elastyczności i umiejętności organizacyjnych.

Z kolei dzieci bardzo chętnie opowiadały o ulubionych zabawach, bajkach i fascynacjach.

czytaj też Majka Jeżowska znowu trafiła do szpitala? Niepokojące doniesienia o sądeckiej celebrytce

A były takie maleńkie. Nie przypominają maleństw, które pierwsze chwile swojego życia spędzały w inkubatorze,  bo urodziły się prawie jedenaście tygodni przed czasem. Najmniejszy z noworodków ważył 890 g, największy 1300 g. Sztab lekarzy i pielęgniarek robił wszystko, co w ich mocy, by sześcioraczki cieszyły się jak najlepszym zdrowiem. 

Sześcioraczki z Tylmanowej  mają już trzy i pół roku.([email protected]) fot. Przemysła Keler/KPRP 

Tak teraz wyglądają sześcioraczki z Tylamnowej
Ależ wyrosły!Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu