Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 września. Imieniny: Jagienki, Kamili, Korneliusza
22/04/2021 - 12:25

Znaleźli go w nocy. Jego życia nie udało się uratować

Śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych? A może wcześniej rozegrał się dramat? Jak na razie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na te pytania. Ciało 42-latka zostanie poddane badaniom sekcyjnym. Wyniki pomogą ustalić śledczym, co się wydarzyło w jednym z domów na terenie gminy Korzenna.

Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu wspólnie z policją bada, co się wydarzyło w jednym z domów w Siedlcach w gminie Korzenna. W nocy z wtorku na środę (20/21 kwietnia) około godziny 23, mieszkańcy znaleźli  w budynku ciało 42-letniego mężczyzny. Wezwali służby ratunkowe, ale na ratunek było za późno. Mężczyzna już nie żył.

Zobacz też Rozpaczliwie szukali go bliscy. Jego powieszone ciało znaleźli w lesie

Policjanci przez wiele godzin zabezpieczali dowody i ustalali, jak doszło do tej tragedii. Wstępnie wykluczyli, aby ktoś mógł się przyczynić do śmierci 42-latka. Jego ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, których wyniki pomogą ustalić, co było przyczyną śmierci mieszkańca Siedlec.

- Dokładne okoliczności tego zdarzenia będą  wyjaśniane  w postępowaniu, które prowadzi Komisariat Policji w Grybowie – powiedziała nam podkom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji.

- 20 kwietnia wszczęliśmy śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Sprawdzamy, czy do tej śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie, ale na tę chwilę nie ma takich przesłanek - informuje prokurator Jarosław Łukacz, szef Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu.(r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu