Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
08/03/2024 - 10:40

Zderzyli się z taką siłą, że staranował ogrodzenie! Kierowca ciężko ranny [ZDJĘCIA]

Chwilę przed godziną 20 w powiecie gorlickim rozległy się syreny alarmowe. W Lipinkach zderzyły się dwa samochody. Uszkodzenia są ogromne. Niestety, poważnie ranny został również jeden z kierowców.

Wypadek w powiecie gorlickim

W piątek warunki do podróżowania są bardzo trudne. Nie lepiej było również w czwartek. Jak już informowaliśmy, w Nowym Sączu potrącona została 18-latka. Jej obrażenia były na tyle poważne, że musiała trafić do szpitala. Więcej o sprawie piszemy TUTAJ.

Niestety, nie było to jedyne tego dnia tak niebezpiecznie zdarzenie. Wieczorem służby interweniowały w powiecie gorlickim. Zgłoszenie wpłynęło chwilę przed godziną 20 i mówiło o wypadku w Lipinkach. Ratownicy szybko ruszyli na miejsce.

Kierowca przewieziony z Lipinek do szpitala

- Kierujący BMW nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Toyoty - informuje “Sądeczanina” asp. szt. Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach. Uszkodzenia w obu pojazdach były ogromne. 

Toyota miała niemal całkowicie skasowaną maskę. BMW zatrzymało się z kolei na pobliskim ogrodzeniu, które staranowało. Akcja ratunkowa rozpoczęła się bardzo szybko.

Niestety, sprawca wypadku został poważnie ranny i trafił do szpitala. Jak ustaliła policja, obaj kierowcy byli trzeźwi. Jakie były dokładne okoliczności całego zdarzenia? Odpowiedź na to pytanie poznamy po zakończeniu policyjnego śledztwa. ([email protected], fot.: Biecz 998/ Facebook)

Wypadek w Lipinkach
W Lipinkach zderzyły się dwa samochody. Uszkodzenia są ogromne. Niestety, poważnie ranny został również jeden z kierowców.


Dziękujemy za przesłanie błędu