Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
07/03/2024 - 11:50

Kolejne, fatalne potrącenie w Nowym Sączu! Nastolatka trafiła do szpitala

Kierowcy, noga z gazu. Czwartkowa pogoda sprawia, że podróżowanie po Nowym Sączu nie jest łatwe. Bardzo niebezpiecznie zrobiło się zwłaszcza o poranku. 18-latka została przewieziona do szpitala

Potrącenie w Nowym Sączu

Niedawno pisaliśmy o potrąceniu w Nowym Sączu. Wszystko wydarzyło się wówczas na ulicy Wegierskiej, gdzie tworzyły się w tym czasie ogromne korki. 15-latka została zabrana do szpitala. Więcej o sprawie TUTAJ.

Czwartkowego poranka ponownie przeżywaliśmy w mieście chwile grozy. Zgłoszenie do sądeckiej policji wpłynęło około godziny 7:45. Znowu doszło do potrącenia. Tym razem w okolicach skrzyżowania ulicy Węgierskiej z Radziecką. Dodajmy, że mamy tutaj oznakowane przejście dla pieszych.

Potrącona trafiła do szpitala w Nowym Sączu

- 18-letnia mieszkanka Nowego Sącza została przetransportowana do szpitala. Zarówno kierujący fiatem, jak i piesza byli trzeźwi - informuje Aneta Izworska z zespołu ds. komunikacji społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Skutki ponownie okazały się zatem poważne. Czwartkowa pogoda zdecydowanie nie jest sprzymierzeńcem kierowców. Ważne, by zachować rozwagę. Noga z gazu!

- Na miejscu pracowali policjanci zespołu wypadkowego wydziału ruchu drogowego sądeckiej komendy - dodaje Aneta Izworska. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności i przyczyn potrącenia. ([email protected], fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu