Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
30/11/2023 - 09:05

Zaginął w dziwnych okolicznościach. Miał pójść do punktu gier, zniknął bez śladu

Gdzie jest 63-letni Wiesław Paszkot? Co się z nim stało? Czy żyje? Niestety, jak na razie wszystkie te pytania pozostają bez odpowiedzi. Szuka go zmartwiona rodzina oraz policjanci.


63-letni Wiesław Paszkot po raz ostatni był widziany 25 listopada. W tym dniu, po godzinie jedenastej, wyszedł ze swojego mieszkania przy ulicy Mazowieckiej w Krakowie. Miał się udać do pobliskiego punktu gier losowych. I tutaj ślad się urywa. Mężczyzna zniknął. Nie wrócił na noc do domu i do tej pory nie skontaktował się z bliskimi, którzy bardzo się o niego martwią. Zaginięcie zgłosili na policję.

Zaginął 63-letni Wiesław Paszkot z Krakowa 

Zaginiony Wiesław Paszkot ma 175 cm wzrostu, otyłą sylwetkę, krótkie, siwe włosy, szeroki nos i zielone oczy. Mężczyzna utyka na prawą nogę. W dniu zaginięcia ubrany był w polarową bluzę w kolorze granatowym, granatowe spodnie dresowe, szarą czapkę z daszkiem i ciemne sportowe buty.

Zobacz też Nie żyje znany przedsiębiorca. Strażacy wyłowili go z jeziora

Jeśli widziałeś w ostatnich dniach zaginionego Wiesława Paszkota albo posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu go, koniecznie skontaktuj się z policją dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47-83-52-913. Każda informacja może być na wagę złota. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu