Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
03/01/2022 - 14:50

Wyważyli drzwi i weszli do mieszkania w Starym Sączu. Na ratunek było za późno

Mieszkanka Starego Sącza, która mieszkała samotnie, mimo pukania nie otwierała drzwi. Strażacy musieli je wyważyć, aby wejść do środka. Niestety okazało się, że na ratunek było za późno. 87-latka już nie żyła.

Niestety znów śmierć była szybsza aniżeli pomoc. Dzisiaj przed południem pod numer alarmowy 112 zadzwoniła osoba, która roztrzęsionym głosem powiedziała, że przyszła odwiedzić swoją 87-letnią ciocię, która mieszka na Osiedlu 1000-lecia w Starym Sączu. Niestety mimo pukania do drzwi, nikt nie otwierał.

Zobacz też Zmarł ks. Ryszard Guzik. Przez kilkanaście lat był proboszczem na Sądecczyźnie 

Kobieta mieszkała samotnie i mogło jej się stać coś strasznego, dlatego służby ratunkowe natychmiast ruszyły pod wskazany adres i już po chwili dotarły na miejsce. Strażacy wyważyli drzwi mieszkania i weszli do środka. Niestety znaleźli tam 87-letnią właścicielkę, która nie żyła już od jakiegoś czasu. Na ratunek było za późno.

Zobacz też Nie żyje ks. prałat Franciszek Pacholik. To był bardzo zasłużony kapłan

Takie sytuacja jak ta, zdarzają się coraz częściej na Sądecczyźnie. Nie ma tygodnia żeby strażacy z naszego regionu nie byli wzywani do otwarcia mieszkań. Czasem uda się, że pomoc dotrze na czas. Niestety często na ratunek jest już za późno. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu