Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
20/02/2024 - 15:50

Wieczorna przejażdżka zakończyła się okropnie. Rowerzysta wylądował w szpitalu

Ta podróż na rowerze miała naprawdę fatalne zakończenie. Ratownicy pędzili na pomoc do Florynki, gdzie potrącony został 64-latek. Skutki okazały się poważne.

Wypadek we Florynce

W niedzielę do niebezpiecznego wypadku doszło w Starym Sączu. Kierowca quada, po zderzeniu z samochodem, musiał zostać zabrany do szpitala. Również w poniedziałek nie obyło się bez interwencji służb na drogach regionu.

Szczególnie niebezpiecznie zrobiło się przed godziną 18 we Florynce. To właśnie do tej miejscowości bardzo szybko udali się zarówno strażacy, jak i ratownicy medyczni i policjanci. Natychmiast przystąpili do działania.

Z Florynki do szpitala

Jak się okazało, auto (Mercedes) potrąciło tutaj rowerzystę. Bez poszkodowanych się nie obyło. - 64-letni rowerzysta z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala - informuje Aneta Izworska z zespołu ds. komunikacji społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Co ważne, zarówno prowadzący rower, jak i kierowca Mercedesa, byli trzeźwi. Dlaczego doszło do wypadku? Wyjaśnianiem wszystkich okoliczności zajmują się policjanci z grybowskiego komisariatu. ([email protected], fot.: OSP Florynka/ Facebook)Dziękujemy za przesłanie błędu