Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
18/02/2024 - 20:20

Jechał na quadzie i znalazł się w szpitalu. Fatalny wypadek na obwodnicy

Pojazdy służb ratunkowych pędziły niedzielnego popołudnia na obwodnicę Starego Sącza. Samochód zderzył się tutaj z quadem. Bez poszkodowanych się nie obyło…

Wypadek w Starym Sączu

Weekend na drogach regionu przebiegał dość spokojnie. Mieliśmy kilka kolizji, w których na szczęście nikt nie odnosił obrażeń. Niestety, bez poważniejszego zdarzenia też się nie obyło. Mowa przede wszystkim o wypadku, do którego doszło w Starym Sączu.

Strażacy zostali tam wezwani chwilę po godzinie 12. Na miejscu, oprócz miejscowej jednostki OSP, pojawili się również zawodowcy z Nowego Sącza. Wszystko działo się na obwodnicy (droga wojewódzka 969).

Ze Starego Sącza do szpitala

Jak się okazało, w kraksie z samochodem brał udział quad. Autem podróżowały cztery osoby. Żadnej z nich nic się nie stało. Dużo mniej szczęścia miał kierujący quadem. Jak przekazał nam dyżurny straży, musiał zostać zabrany do szpitala. 

Na miejscu oprócz strażaków obecni byli również ratownicy medyczni oraz policja, która wyjaśniała przyczyny wypadku. W niedzielę, strażacy interweniowali również na ul. Chruślickiej, gdzie płonął samochód. ([email protected], fot.: MP/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu