Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
16/11/2019 - 13:55

Poszukiwania zakończone. Schorowany 69-latek z Grybowa został znaleziony w lesie

Poszukiwania schorowanego 69-latka z Grybowa zostały zakończone. Policjanci wspólnie ze strażakami odnaleźli go w lesie w Ponicach. Mężczyzna aktualnie przebywa w szpitalu.

Strażacy wspólnie z policjantami znaleźli zaginionego 69-latka w lesie w Ponicach koło Rabki. Schorowany mężczyzna trafił do szpitala w Nowym Targu z urazem barku, ale na szczęście jego życiu nic nie zagraża.

- Bardzo dziękujemy za pomoc w udostępnianiu komunikatów z wizerunkiem naszego taty – podziękowała za pośrednictwem portalu Sądeczanin córka 69-latka.

Zobacz też Pilne! Zaginął 69-latek z Grybowa, który cierpi na zanik pamięci

Przypomnijmy. Pan Tadeusz z Grybowa cierpi na otępienie miażdżycowe i zanik pamięci. W czwartek (14 listopada) około godziny 20.30 opuścił szpital kardiologiczny w Rabce, w którym przebywał i udał się w nieznanym kierunku. Niestety nie miał przy sobie telefonu i dokumentów. Zabrał jedynie torbę z ubraniami, na której wypisane były jego dane i numer kontaktowy do rodziny.

Na szczęście dzięki zaangażowaniu policjantów i strażaków oraz rodziny schorowanego mężczyzny, zaginionego udało się odnaleźć

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], fot. OSP PoniceDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)