Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
16/11/2019 - 10:05

Pilne! Zaginął 69-latek z Grybowa, który cierpi na zanik pamięci

Zaginiony mężczyzna cierpi na otępienie miażdżycowe i zanik pamięci. Kilka dni temu opuścił szpital w Rabce Zdroju. Nie wiadomo, gdzie teraz się znajduje. Szuka go zmartwiona rodzina i policjanci.

69-letni mieszkaniec Grybowa w ostatnich dniach przebywał na leczeniu w Rabce Zdroju. W czwartek (14 listopada) około godziny 20.30 wyszedł ze szpitala kardiologicznego i nie wiadomo, gdzie się udał. Mężczyzna cierpi na otępienie miażdżycowe i zanik pamięci. Nie zna okolicy i prawdopodobnie nie wie, jak wrócić do domu.

Niestety pan Tadeusz nie posiada przy sobie telefonu i dokumentów. Ze szpitala wyszedł ze swoją torbą z ubraniami, na której wypisane są jego dane i telefon do rodziny. Niewykluczone, że zaginiony mężczyzna zmierza w kierunku Nowego Sącza. Z informacji uzyskanych od rodziny zaginionego, wczoraj w godzinach wieczornych ktoś widział go w Rabce, dlatego właśnie tam koncentrują się poszukiwania.

69-latek ma około 170 cm wzrostu, niebieskie oczy i siwe włosy. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną, skórzaną kurtkę, jeansy oraz czarne mokasyny.

Jeśli widziałeś zaginionego albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu 112.

***

Mężczyzna został odnaleziony przez strażaków i policjantów w lesie w Ponicach koło Rabki. Został zabrany do szpitala w Nowym Targu z urazem barku. Jego życiu nic nie zagraża.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], fot. OSP PoniceDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)