Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 marca. Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
07/10/2023 - 23:10

Pilne! Zaginęła 16-letnia Kasia. Ostatni raz była widziana w autobusie

Zaginęła mieszkanka Brzeska 16-letnia Katarzyna Opioła. Ostatni raz była widziana 3 października. Od tego czasu jej bliscy nie mają z nią żadnego kontaktu. Bardzo się o nią martwią i proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Minęły już cztery dni od zaginięcia 16-letniej Katarzyny Opioły, a ona wciąż nie wróciła do domu i nie skontaktowała się ze swoimi bliskimi, którzy bardzo się o nią martwią. Nastolatka po raz ostatni była widziana 3 października, około godziny szesnastej, w autobusie, którym jechała z Tarnowa do Brzeska. Potem ślad po niej zaginął. Jej bliscy nie mają pojęcia, co się z nią stało. Nie wiedzą, gdzie teraz może przebywać. Zaginięcie zgłosili na policję.

Zaginęła 16-letnia Katarzyna Opioła z Brzeska

Zaginiona 16-latka ma 163 cm wzrostu, niebieskie oczy z brązową plamką w prawym oku oraz rude włosy. W dniu, w którym była widziana po raz ostatni, miała na sobie czarną bluzę z motywem czaszki. Miała przy sobie torebkę. Zabrała również telefon, który teraz jest nieaktywny.


Jeśli widziałeś ją albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie poinformuj policję dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 8321222. Każda informacja może być na wagę złota. Prosimy również o udostępnianie naszego komunikatu na portalach społecznościowych. ([email protected] Fot. 112 Tarnów - Tarnowski Portal Ratowniczy)Dziękujemy za przesłanie błędu