Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
24/10/2023 - 08:00

Pilne! Zaginął Kazimierz Sadłowski. 66-latek ma zaniki pamięci, jego telefon milczy

Zaginął 66-letni Kazimierz Sadłowski. Mężczyzna ma zaniki pamięci i problemy z orientacją w terenie. Z powodu zaburzeń błędnika może sprawiać wrażenie osoby pod wpływem alkoholu. Zmartwiona rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach. Każda informacja może być na wagę złota.

66-letni Kazimierz Sadłowski po raz ostatni był widziany 20 października w miejscu zamieszkania przy ulicy Wąwozowej w Krakowie. Następnego dnia między godziną dziesiąta a jedenastą wyszedł ze swojego mieszkania i zniknął bez śladu. Do tej pory nie wrócił i nie skontaktował się ze swoimi bliskimi, którzy nie maja pojęcia, gdzie mógł się udać. Bardzo się o niego martwią.

Zaginął 66-letni Kazimierz Sadłowski z Krakowa 

Z informacji przekazanych przez córkę zaginionego wynika, że mężczyzna ma zaniki pamięci i problemy z orientacją. Z powodu zaburzeń błędnika może sprawiać wrażenie osoby pod wpływem alkoholu. 66-latek zabrał ze sobą telefon, ale urządzenie jest wyłączone. Wziął również klucze do mieszkania. Pozostawił dokumenty i pieniądze. Niewykluczone, że teraz błąka się po Krakowie i nie umie znaleźć drogi do miejsca zamieszkania.

Zobacz też Jakie tajemnice skrywa ten staw? Znów pojawili się nurkowie, to miejsce wytypowało Archiwum X

Zaginiony Kazimierz Sadłowski ma 168 cm wzrostu, brązowe oczy, krótkie, proste, siwe włosy, zarost na twarzy, prosty nos z blizną i szczupłą sylwetkę ciała. W dniu zaginięcia miał na sobie białe adidasy, niebieskie jeansy, jasny podkoszulek i popielatą bluzę moro z kapturem.

Jeśli widziałeś zaginionego mężczyznę albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie poinformuj policję dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 835 29 11. Każda informacja może być cenna. Prosimy również o udostępnianie naszego komunikatu na portalach społecznościowych. ([email protected] Fot Zaginieni przed laty)Dziękujemy za przesłanie błędu