Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
21/10/2023 - 11:00

Jakie tajemnice skrywa ten staw? Znów pojawili się nurkowie, to miejsce wytypowało Archiwum X

Na akwenie wodnym w Stróżach znów pojawili się policjanci i nurkowie ze straży pożarnej, którzy dokładnie przeszukali cały zbiornik. Jak udało nam się dowiedzieć, to miejsce wytypowali funkcjonariusze z policyjnego Archiwum X, którzy zajmują się sprawami niewyjaśnionymi od lat.


W piątkowy poranek, na jednym z akwenów wodnych w Stróżach, pojawili się policjanci i strażacy. Nurkowie ze straży pożarnej dokładnie przeszukali cały zbiornik, ale nikogo nie znaleźli. Jak udało nam się dowiedzieć, to miejsce wytypowali policjanci z Archiwum X, którzy zajmują się sprawą niewyjaśnioną od lat. Niestety, nie wiadomo, czego dotyczy ta sprawa. Nie wiadomo również kogo szuka Archiwum X. Policja jak na razie milczy i nie może udzielać żadnych informacji. 

To nie pierwsza wizyta policjantów z Archiwum X na Sądecczyźnie. W połowie lipca na ich prośbę nurkowie przeszukali akwen wodny w Stróżach, ale wtedy również nikogo nie znaleźli. 

Zobacz też Z ostatniej chwili: poważny wypadek na drodze wojewódzkiej. Trwa akcja ratunkowa, są utrudnienia 

Archiwum X to policyjny zespół, który zajmuje się sprawami niewykrytych zabójstw i przestępstw. Funkcjonariusze próbują rozwikływać zbrodnie, w sprawie których śledztwa zostały umorzone z powodu niewykrycia sprawcy. Aktualnie przy każdej komendzie wojewódzkiej działa Archiwum X. ([email protected] Fot. Ilustracyjna PSP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu