Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
24/05/2024 - 14:40

Pilne! Zaginął 68-letni Ryszard Gać. Mężczyzna ma problemy z orientacją w terenie

Zaginął mieszkaniec Krakowa 68-letni Ryszard Gać. Mężczyzna na skutek przebytego w przeszłości wypadku ma problemy z orientacją w terenie i problemy z komunikacją. Szuka go rodzina i policjanci.

Zaginiony Ryszard Gać jest mieszkańcem Krakowa. Po raz ostatni był widziany 23 maja. W tym dniu, przed godziną 10, wyszedł z mieszkania na osiedlu Zielonym i do chwili obecnej nie wrócił i nie skontaktował się z bliskimi. 68-latek na skutek przebytego w przeszłości wypadku ma problemy z orientacją w terenie i problemy z komunikacją. Zmartwiona rodzina nie ma pojęcia, gdzie teraz może przebywać i co się z nim dzieje. Zaginięcie zgłosili na policję. 

Zaginął 68-letni Ryszard Gać 

Zaginiony Ryszard Gać ma szczupłą sylwetkę, ciemne włosy z widoczna siwizną, wysokie czoło, wąsy i piwne oczy. Na nadgarstkach ma tatuaż, a na głowie ubytek kości czaszkowej. W dniu zaginięcia ubrany był w koszulę w kratę z przeważającym kolorem czerwonym, spodnie dżinsowe koloru granatowego i kurtkę zapinaną na zamek z kapturem w kolorze szarym.

- Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VIII w Krakowie pod numerem 47-83-52-910 lub pod numer alarmowy 112 - apelują policjanci. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu