Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
08/11/2023 - 11:00

Pilne! Zaginął 34-letni Łukasz. Wsiadł do samochodu i zniknął bez śladu

Zaginął 34-letni Łukasz Klamerus. Mężczyzna wsiadł do zielonego Jeepa i ślad po nim zaginął. Od dwóch dni nie daje znaku życia. Zmartwiona rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach.

34-letni mieszkaniec Łopusznej Łukasz Klamerus po raz ostatni był widziany 6 listopada. W tym dniu, w godzinach wieczornych, wsiadł do zielonego Jeepa o numerze rejestracyjnym KNT 01729 i odjechał w nieznanym kierunku. Od tego czasu rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. Bardzo się o niego martwią. Zaginięcie zgłosili na policję.

Zaginął 34-letni Łukasz Klamerus z Łopusznej 

Zaginiony 34-latek ma 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie brązowe włosy i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia miał na sobie czerwono-czarną bluzę w kratę zapinaną na zamek, czarne spodnie robocze, buty robocze z czerwonymi sznurówkami, a na głowie miał popielatą czapkę.

Zobacz też Wieczorny pożar w Nowym Sączu. Straże pędziły na sygnale na ul. Sienkiewicza  

Jeżeli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz przebywa, koniecznie poinformuj policję, dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 83 46 400. Każda informacja jest cenna. ([email protected] Źr.i Fot. KPP Nowy Targ / Podhalańska Grupa Poszukiwawczo Ratownicza)Dziękujemy za przesłanie błędu