Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
12/04/2024 - 12:40

PILNE! Zaginął 28-letni Andrii. Od tygodnia nie daje znaku życia

Zaginął 28-letni obywatel Ukrainy Andrii Kopiika. Mężczyzna od tygodnia nie daje znaku życia. Zmartwiona rodzina obawia się, że mogło mu się stać coś strasznego.


28-letni Andrii Kopiika po raz ostatni był widziany 4 kwietnia. W tym dniu około godziny 9 wyszedł z mieszkania przy ulicy Heleny w Krakowie. Nikogo nie poinformował, dokąd się udaje. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z bliskimi, którzy 10 kwietnia zgłosili jego zaginięcie na policję.

Zaginął 28-letni Andrii Kopiika 

Zaginiony 28-latek ma około 175 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, krótkie, brązowe włosy i brązowe oczy. Na dłoni ma tatuaż przedstawiający emotkę, na przedramieniu prawym tatuaż przedstawiający smoka, a na lewym postać plemienną. 

W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę typu wiatrówka koloru jasnobrązowego z białymi elementami, czarną bluzę z białym napisem, białe spodnie dresowe i czarne sportowe buty.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji VI w Krakowie. Funkcjonariusze czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu: 47-83-52-917 lub 112. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu