Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
24/08/2018 - 12:40

Nowy Sącz: ukradli 144 puszki piwa. Myśleli, że ujdzie im to na sucho

Chcieli ukraść piwo ze sklepu. Nie spodziewali się, że tuż obok zakupy robi policjant. Wpadli na gorącym uczynku. Teraz będą tłumaczyć się przed sądem.

W poniedziałek 20 sierpnia policjant z sądeckiej jednostki, korzystając z dnia wolnego od pracy, wybrał się na zakupy. Przyszedł do sklepu przy ulicy I Brygady. Nagle pracownice zauważyły, jak czterech mężczyzn kradnie piwa. Ze sklepu zniknęło aż 144 puszki. Poprosiły o pomoc policjanta. Funkcjonariusz natychmiast powiadomił dyżurnego policji i bez chwili wahania udał się za sprawcami kradzieży. W trakcie pościgu, przestępcy rozdzielili się porzucając skradziony towar.

- Policjantowi udało się zatrzymać jednego ze złodziei - 41 letniego mężczyznę – wyjaśnia Barbara Leśniak z sądeckiej policji.

Zobacz też Chcieli zagrać na konsoli do gier. Teraz pójdą siedzieć

Już po chwili na miejsce przyjechał radiowóz policyjny. Funkcjonariusze sprawdzili teren w poszukiwaniu pozostałych sprawców i zabrali zatrzymanego mężczyznę. Udało się odzyskać skradziony alkohol. Policjanci wciąż szukają pozostałych złodziei. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

RG [email protected], Fot. Ilustracyjna Sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu