Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
19/11/2020 - 10:20

Nocny wypadek w Andrzejówce. Samochód uderzył w barierę drogową [ZDJĘCIA]

Strasznego pecha miały dwie dorosłe osoby, które minionej nocy podróżując samochodem, uderzyły w przydrożną barierę. Kobieta, która kierowała pojazdem była ranna i została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala.

Dochodziła godzina dwudziesta trzydzieści, jak w Andrzejówce koło Żegiestowa doszło do groźnego wypadku. Kobieta kierująca samochodem marki Citroen Berlingo straciła nad nim panowanie i na łuku drogi uderzyła w barierę. Autem jechała jeszcze jedna dorosła osoba, której nic poważnego się nie stało.

Zobacz też Napadł czternastolatkę w Limanowej. Próbował wciągnąć ją w zarośla

Po chwili na miejsce dotarły straże pożarne z Krynicy-Zdroju i Żegiestowa, a także pogotowie ratunkowe i policja.

- Kierująca znajdowała się w samochodzie i skarżyła się na ból. Nie mogła samodzielnie opuścić pojazdu, ponieważ drzwi od strony kierowcy znajdowały się tuż przy barierze drogowej, która uniemożliwiała otwarcie – informują strażacy.

Jeden ze strażaków wszedł do wnętrza samochodu i udzielił pomocy poszkodowanej kobiecie. Następnie ratownicy przepchnęli pojazd do tyłu i otworzyli drzwi od strony kierowcy. Wraz z ratownikami medycznymi, strażacy wyciągnęli na noszach z uszkodzonego samochodu poszkodowaną kobietę. Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła jej pomocy medycznej, a następnie zabrała do szpitala.

Zobacz też Cichy zabójca zaatakował. Mieszkaniec Nowego Sącza trafił do szpitala

W trakcie akcji ratunkowej, pasażer również zaczął skarżyć się na ból. Obecni na miejscu ratownicy medyczni przebadali go, ale nie było potrzeby, aby jechał do szpitala.

Przez prawie trzy godziny w Andrzejówce były utrudnienia. Początkowo droga była całkowicie zablokowana, potem ruch odbywał się wahadłowo. Gdy policjanci zakończyli już ustalanie przyczyn wypadku, uszkodzony pojazd został zabrany przez pomoc drogową. (r.gajewski@sadeczanin.info fot. PSP Nowy Sącz)

Nocny wypadek w Andrzejówce. Ranna kobieta trafiła do szpitala
Strasznego pecha miały dwie dorosłe osoby, które minionej nocy podróżując samochodem, uderzyły w przydrożną barierę. Kobieta, która kierowała pojazdem była ranna i została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala.


Dziękujemy za przesłanie błędu