Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
18/11/2020 - 15:35

Napadł czternastolatkę w Limanowej. Próbował wciągnąć ją w zarośla

Limanowscy policjanci poszukują młodego mężczyznę, który kilka dni temu w Limanowej zaatakował nastolatkę i próbował wciągnąć ją w zarośla. Na szczęście dziewczynie nic poważnego się nie stało, udało jej się oswobodzić i uciec.

Do zdarzenia doszło na ulicy Bujaka w Limanowej. Kilka dni temu 14-latka przechodząc tamtędy wieczorem, została napadnięta przez młodego mężczyznę, który złapał ją i próbował zaciągnąć w zarośla. Na szczęście dziewczynie udało się oswobodzić i uciec.

Zobacz też Spłonął żywcem w blaszanym garażu. Strażacy znaleźli jego zwęglone ciało

Nastolatka powiadomiła o zdarzeniu policję. Funkcjonariusze prowadzą w tej sprawie postępowanie i poszukują młodego mężczyzny, który dopuścił się tego czynu. Zgodnie z art. 191 Kodeksu Karnego, osobie która stosuje przemoc w celu zmuszenia do określonego działania grozi kara do trzech lat więzienia.

Śledczy posiadają rysopis sprawcy, jednak jest on bardzo ogólny, ponieważ w chwili, w której doszło do tego zdarzenia było już ciemno i nastolatka nie była w stanie wskazać dokładnego rysopisu mężczyzny, który ją napadł. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu