Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 19 kwietnia. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
17/10/2020 - 08:00

Nie chciał wpuścić policjantów do mieszkania. Co miał do ukrycia?

Policjanci zapukali do mieszkania 28-letniego mężczyzny. Ten widząc z kim ma do czynienia, swoim ciałem szybko zablokował drzwi. Na nic się to zdało, bo mundurowi i tak weszli do środka. W mieszkaniu znaleźli spore ilości amfetaminy i marihuany. 28-latek może spędzić nawet 10 lat w więzieniu.

Sądeccy policjanci zajmowali się tą sprawą już od jakiegoś czasu, a kilka dni temu zapukali do mieszkania 28-latka. Ten zablokował drzwi swoim ciałem i nie chciał wpuścić funkcjonariuszy do środka. Nic mu to jednak nie dało, bo mundurowi i tak weszli do jego mieszkania.

Zobacz też Znalazł sposób na zarobienie dużych pieniędzy. Policjanci przerwali biznes

Śledczy znaleźli w środku narkotyki. Część amfetaminy mężczyzna miał przy sobie. Schował ją w spodniach. Funkcjonariusze znaleźli przy nim 15 zwitków z tym narkotykiem, jednak większość była schowana w słoiku umieszczonym w zamrażarce. W plecaku miał jeszcze marihuanę, a w pokoju maczetę.

W sumie policjanci zabezpieczyli 196 gramów narkotyków, z których część była już podzielona na porcje, w tym ponad 175 gramów amfetaminy i blisko 21 gramów suszu ziela konopi.

Zobacz też Nie spodziewał się wizyty policjantów. Na 3 lata może trafić za kraty

Funkcjonariusze zatrzymali 28-latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Prokurator Rejonowy w Nowym Sączu przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz skierował wniosek do sądu o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania.

- Sąd przychylił się do tego wniosku i mężczyzna trafił już do aresztu na 3 miesiące. Tam poczeka na wyrok, ponieważ zgodnie z prawem grozi mu nawet do 10 lat więzienia – informuje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej policji. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KMP Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020