Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
20/02/2024 - 10:15

Miał zaledwie 22 lata i całe życie przed sobą… Dramatyczne zakończenie poszukiwań

Dramatów w regionie ciąg dalszy. Poszukiwania zaginionego 22-latka w powiecie gorlickim trwały bardzo długo. To była trudna walka z czasem. Niestety, wtorkowego poranka pojawiły się tragiczne informacja.

Kolejna tragedia w powiecie gorlickim

Dramatyczna seria w naszym regionie zdaje się nie mieć końca. Niemal każdego dnia służby znajdują zwłoki. W sobotę do dramatu doszło w Bieczu. Życie straciła tutaj 94-latka. W poniedziałek uratować nie udało się natomiast 61-latki. 

Niestety, na tym nie koniec. Kolejne bardzo niepokojące zgłoszenie wpłynęło do gorlickich służb poniedziałkowego popołudnia. Według przekazanych informacji zaginął 22-letni mieszkaniec gminy Sękowa. Jego życie mogło być zagrożone. Poszukiwania natychmiast się zatem rozpoczęły.

Brało w nich udział wielu policjantów wraz psami tropiącymi oraz strażacy - zarówno z Gorlic, jak i okolicznych jednostek OSP. Wykorzystywany był również dron. Warunki terenowe, jak i atmosferyczne, nie były łatwe. Wszystko trwało więc przez wiele godzin. Wtorkowego poranka pojawiły się tragiczne informacje.

- Około godziny 8.30 osoba została odnaleziona w pobliżu miejsca, gdzie mieszka. Niestety nie żyje - informuje asp. szt. Gustaw Janas, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach. Na miejscu pojawił również się prokurator. Dalsze działania prowadzone są pod jego nadzorem.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

  • Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym: 800 70 2222
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
([email protected], fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne)


Dziękujemy za przesłanie błędu