Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
24/04/2023 - 13:25

Makabryczne odkrycie w Dominikowicach. Jego zwłoki pływały w potoku

Nowy tydzień rozpoczyna się od tragicznych wiadomości. W poniedziałek służby ratunkowe pędziły do Dominikowic, gdzie w potoku znalezione zostały zwłoki. Niestety, na ratunek było już za późno.

Zwłoki w potoku w Krygu

Dominikowice to niewielka miejscowość położona w powiecie gorlickim. W tym na co dzień cichym i spokojnym miejscu zrobiło się w poniedziałek bardzo głośno. Wszystko za sprawą syren alarmowych, które rozległy się przed południem. Miały związek z wstrząsającym odkryciem.

W jednym z potoków zostało odnalezione ciało mężczyzny. Niestety, już nie żył. Zgłoszenie pojawiło się chwilę po godzinie 10. Na miejsce bardzo szybko przybyli strażacy z Gorlic oraz OSP Kryg i policja. Jak przekazał nam asp. szt. Gustaw Janas, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach, były to zwłoki 37-letniego mieszkańca Dominikowic.

Ciało zostało wyciągnięte na brzeg. Pod wskazaną lokalizację przyjechał również prokurator. Działania na miejscu trwały przez kilka godzin. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich. Zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań. Dokładne okoliczności i przyczyny śmierci poznamy dopiero po przeprowadzonym dochodzeniu.

Dodajmy, że Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach prowadzi poszukiwania 52-letniego mieszkańca Krygu. Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że to nie jego zwłoki zostały jednak odnalezione.

Dramatyczne odkrycie w Kasinie Wielkiej

To kolejne tak dramatyczne odkrycie w ostatnim czasie. Przed miesiącem policjanci znaleźli zwłoki leżące w zaroślach w Kasinie Wielkiej. W pobliżu znajdował się porzucony samochód, który prawdopodobnie należał właśnie do niego. O sprawie pisaliśmy TUTAJ. ([email protected], © Materiał chroniony prawem autorskim, fot.: JM/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu