Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 marca. Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
30/01/2023 - 12:20

Laskowa. Samochód był cały w płomieniach. Ktoś go celowo podpalił?

Nad ranem w Laskowej koło Limanowej spłonął samochód. Pojazd znajdował się w trudno dostępnym terenie. Gdy strażacy dotarli na miejsce, auto było już całe w ogniu. Niewykluczone, że ktoś je celowo podpalił.

W poniedziałkowy poranek, kilka minut po godzinie czwartej, w Laskowej na Limanowszczyźnie wybuchł pożar. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn zapalił się samochód osobowy. Pojazd znajdował się lesie, przy bocznej drodze, w trudno dostępnym terenie.  

Zobacz też Ogromny pożar w Lubomierzu. Słup ognia i kłęby dymu było widać z daleka  

Gdy strażacy dotarli na miejsce, auto było całe w ogniu. Strażacy natychmiast zaczęli gasić pożar, polewając wodą płonący pojazd. Niestety, samochód spłonął doszczętnie. Zostały z niego jedynie zgliszcza.

Ani w samochodzie, ani w pobliżu miejsca, w którym znajdował się pojazd, nie było właściciela. Policjanci ustalają, do kogo należał samochód i jak doszło do tego pożaru. Niewykluczone, że ktoś go celowo podpalił.

- Policjanci prowadzą czynności w tej sprawie - powiedziała nam rzeczniczka limanowskiej policji st. asp. Jolanta Batko. ([email protected] Fot. OSP Laskowa)Dziękujemy za przesłanie błędu