Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
24/05/2024 - 13:45

Kraksa na ruchliwym skrzyżowaniu. Ranna kobieta trafiła do szpitala

Na ruchliwym skrzyżowaniu w Gorlicach doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się ze sobą dwa pojazdy. Niestety nie obyło się bez osób poszkodowanych. W tym miejscu przez jakiś czas były utrudnienia w ruchu.

W czwartkowe popołudnie, tuż przed godziną czternastą, na skrzyżowaniu ulicy Bieckiej z ulicą Stefana Okrzei w Gorlicach, doszło do poważnego wypadku. Zderzyły się dwa pojazdy – samochód i motorower.

Zobacz też Znów będą ogromne utrudnienia na drogach. Zaczną się już dzisiaj

Autem podróżował sam kierowca. Nic poważnego mu się nie stało. Wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku. Jak to zwykle w tego typu zdarzeniach bywa, mniej szczęścia miała kobieta, która jechała jednośladem.

- Gdy dotarliśmy na miejsce, kobieta znajdowała się pod opieką kierowcy samochody. Chwilę później na miejsce dotarła również załoga pogotowia ratunkowego, która udzieliła poszkodowanej pomocy, a następnie przewiozła ją na dodatkowe badania do gorlickiego szpitala – powiedział naszej redakcji bryg. Dariusz Surmacz z gorlickiej straży pożarnej.

Przez jakiś czas na skrzyżowaniu ul. Bieckiej z ul. Okrzei były utrudnienia w ruchu. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu