Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
11/12/2022 - 14:45

Kiedy ratownicy przyjechali na miejsce już nie żył. Zwłoki znalazł jego sąsiad

To kolejna tragiczna informacja w ostatnich dniach. Bardzo nieszczęśliwy był kończący się tydzień w Małopolsce. W niedzielę służby ratunkowe zostały wezwane do miejscowości Sadek (powiat limanowski). Potwierdziło się najgorsze…

Tragedie w Małopolsce

Ogromne tragedie przyniósł miniony tydzień w całym województwie. Jak już informowaliśmy, w Tarnowie z 8 piętra bloku wyskoczył 31-latek. Zmarł po przewiezieniu do szpitala. Wcześniej zwłoki mężczyzny zostały też odnalezione w studni w Jasieniu (powiat brzeski).

Okoliczności tych zdarzeń są obecnie wyjaśniane. Śledczy badają także przyczyny śmierci 15-latki, której ciało zostało odnalezione w nocy z czwartku na piątek w Kościelisku-Kirach (powiat tatrzański). Niestety, również weekend przyniósł tragiczne informacje.

To cię zainteresuje: Jechał do pracy, kiedy nagle stało się to. Wszystko zobaczył na własne oczy

Zwłoki w powiecie limanowskim

Tym razem wszystko wydarzyło się w powiecie limanowskim. Służby otrzymały niedzielnego poranka informacje o zwłokach mężczyzny w Sadku. Dyżurny limanowskiej straży przekazał nam, że leżały przy drodze. 85-latek został odnaleziony przez sąsiada. Kiedy ratownicy przyjechali na miejsce już nie żył.

Jak dowiedzieliśmy w Komendzie Wojewódzkiej Policji, wstępnie wykluczony został udział osób trzecich. ([email protected], fot.: PSP Nowy Sącz/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu