Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
11/04/2024 - 09:50

Fatalny wypadek o poranku w Muszynie. Samochód wylądował na dachu [ZDJĘCIA]

Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe. Przekonała się o tym osoba, której samochód dachował w Muszynie na ulicy Lipowej. Pojazd zatrzymał się poza drogą w przydrożnym rowie melioracyjnym. Całe zdarzenie naprawdę wyglądało bardzo groźnie.

Wszystko wydarzyło się w minioną środę, kwadrans przed godziną dziewiątą, na ulicy Lipowej w Muszynie. Samochód osobowy, którym podróżowała jedna osoba, na łuku drogi uderzył w znak i dachował, zatrzymując się poza drogą w rowie melioracyjnym. Poszkodowana osoba, która samotnie podróżowała autem, o własnych siłach wydostała się z leżącego na dachu samochodu. 

Zobacz też Brak słów na to, co zrobił! Ten kierowca prawo jazdy znalazł chyba w chipsach


W pobliżu akurat przejeżdżała załoga pogotowia ratunkowego, która najechała na wypadek i udzieliła pomocy poszkodowanej osobie. Nie było jednak potrzeby, aby jechała do szpitala. Chwilę później na miejscu pojawili się strażacy i policjanci. 

Zobacz też Ratował innych, a teraz sam walczy o życie. Strażak z Wojnarowej potrzebuje naszej pomocy


Aby odłączyć akumulator w uszkodzonym aucie, strażacy postawili je na koła. Następnie odłączyli zasilanie w pojeździe i usunęli z drogi części, które odpadły z rozbitego pojazdu. Przez jakiś czas ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo. (RG, Fot. JRG Krynica - Zdrój) Dziękujemy za przesłanie błędu