Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
10/04/2024 - 13:45

Brak słów na to, co zrobił! Ten kierowca prawo jazdy znalazł chyba w chipsach

Jeden z kierowców dał w Starym Sączu popis swojej głupoty. Nie dość, że omijał skręcający samochód z prawej strony po ścieżce rowerowej, to jeszcze robił to tuż przed przejściem dla pieszych. Prawo jazdy znalazł chyba w chipsach, bo trudno inaczej wytłumaczyć jego bezmyślne zachowanie. Zobaczcie sami. Wszystko zostało nagrane.

Każdego dnia na drogach Sądecczyzny dochodzi do kilku kolizji albo wypadków, w których giną ludzie. I nie ma co się dziwić, że tak jest, skoro niektórzy kierowcy jeżdżą właśnie tak, jak ten z powyższego nagrania.

Wszystko wydarzyło się 8 kwietnia. Naprawdę niewiele brakowało, a w Starym Sączu na ul. Piłsudskiego doszłoby do nieszczęścia. Wszystko przez bezmyślność jednego z kierowców, któremu musiało się bardzo śpieszyć. Nie dość, że omijał skręcający samochód z prawej strony poruszając się po ścieżce rowerowej, to jeszcze robił to tuż przed przejściem dla pieszych. Ta brawurowa jazda mogła zakończyć się tragicznie, tym bardziej że przed pasami oczekiwał pieszy. 


Całe zdarzenie zostało nagrane przez jednego z kierowców, który ku przestrodze chciał podzielić się filmem z naszymi Czytelnikami, dlatego przesłał je do naszej redakcji. Zobaczcie sami. ([email protected] Film Sądeckie Drogi)Dziękujemy za przesłanie błędu