Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
15/04/2024 - 13:30

Do ich domów weszli policjanci. Przypuszczenia śledczych szybko się potwierdziły

Dwie osoby z powiatu gorlickiego już wkrótce staną przed sądem. Do ich domów kilka dni temu weszli policjanci, którzy dokładnie przeszukali wszystkie pomieszczenia. Przypuszczenia śledczych szybko się potwierdziły.

Policjanci z Gorlic kilka dni temu przeprowadzili obławę na osoby, które podejrzewali, że mogą posiadać środki odurzające. Najpierw funkcjonariusze weszli do domu, w którym mieszkał 38-letni mężczyzna i dokładnie przeszukali wszystkie pomieszczenia. Podejrzenia śledczych szybko się potwierdziły. W budynku znaleźli znaczną ilość środków odurzających i substancji psychotropowych w postaci amfetaminy i marihuany. Łącznie zabezpieczyli prawie 790 gramów.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Został mu postawiony zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gorlicach. 

Zobacz też Był tak pijany, że ledwo trzymał się na nogach. Chwilę później doszło do nieszczęścia

Dwa dni później policjanci z Gorlic weszli również do domu 51-letniej mieszkanki. W jednym z pomieszczeń znaleźli 20 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych w postaci amfetaminy i mefedronu. Kobiecie również przedstawiony został zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności. ([email protected] Fot. Ilustracyjna RG) Dziękujemy za przesłanie błędu