Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 marca. Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda
03/12/2022 - 11:45

Czy kryje się za tym jakaś tragedia? Przepadł jak kamień w wodę

To już prawdziwa plaga zaginięć w naszym regionie. Niemal co kilka dni na policyjnych stronach internetowych pojawiają się komunikaty o tych, którzy zaginęli bez wieści. Teraz pojawił się kolejny. Tym razem poszukiwany jest Andrzej Kuczaj. Zrozpaczeni bliscy nie mają z nim kontaktu od blisko dwóch miesięcy.

To plaga zaginięć w naszym regionie. Niemal co kilka dni policja publikuje komunikaty, o tych, którzy przepadli bez wieści. Teraz przez komisariat policji w Tymbarku poszukiwany jest Andrzej Kuczaj, mieszkaniec Wilczyc koło Limanowej.

czytaj też Jak w horrorze! Dostali zakrwawioną przesyłkę z oczami zwierząt

Czy za tym zniknięciem kryje się jakaś tragedia? Jak informuje policja, wyjechał do Niemiec. Od  blisko dwóch miesięcy nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Andrzej Kuczaj ma 33 lata. Mierzy 173 centymetry wzrostu. -  Sylwetka otyła, włosy krótkie. Jest szatynem o niebieskich oczach. Ma widoczne braki w uzębieniu – podaje rysopis limanowska komenda.

Wszyscy, którzy mogliby udzielić jakichkolwiek informacji mogą zadzwonić pod numer  47-83-45-400.

czytaj też To już zmasowany atak na bankowe konta. Jest kolejny, skuteczny przekręt przez telefon

Przypomnijmy, że ledwie wczoraj poszukiwana była czternastolatka z Tymbarku. Ta historia znalazła szczęśliwy finał. Dziewczyna została odnaleziona.([email protected]) fot. KPP Limanowa fot. KPP Limanowa

,


Dziękujemy za przesłanie błędu