Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
22/02/2024 - 15:55

W taki sposób przestępca wpadł w ręce policji. W sieci pojawiło się nagranie [WIDEO]

To już kolejna tego typu akcja policji. Poszukiwany listami gończymi przestępca długo przebywał na wolności. Kilka dni temu limanowskim funkcjonariuszom z wydziału kryminalnego udało się go wreszcie dopaść.

Akcja limanowskich policjantów

Listy gończe wysyłane są za wieloma przestępcami. Często udaje się ich zatrzymać dopiero po wielu latach. Tak było w przypadku 45-latka, który wpadł niedawno na lotnisku w Balicach. O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Kolejną udaną akcję przeprowadzili policjanci z Limanowej. Jak ustalili, poszukiwany od dłuższego czasu 36-latek, miał się ukrywać w Zalesiu Śląskim (województwo opolskie). Był to mieszkaniec Koszar (powiat limanowski).

- Zatrzymany był całkowicie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy i nie podejmował żadnej próby ucieczki. Doprowadzony został do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu, skąd kolejno trafił do zakładu karnego w Strzelcach Opolskich - informuje limanowska komenda.

Mieszkaniec powiatu limanowskiego trafił za kraty

36-latek z powiatu limanowskiego był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych. Powodem były m.in. oszustwa. Wydanych zostało za nim również siedem zarządzeń o wszczęciu poszukiwań ogólnokrajowych.

Ukrywał się od września 2022 roku. Przemieszczał się w tym czasie między kilkoma województwami m.in. śląskim, opolskim, czy dolnośląskim. Jak przekazuje limanowska policja, całkowicie zerwał również kontakty z rodziną mieszkającą na Limanowszczyźnie. Teraz, na dwa lata trafi do więzienia. ([email protected], fot.: KPP Limanowa, wideo: KPP Limanowa, źródło: KPP Limanowa)Dziękujemy za przesłanie błędu