Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
11/12/2021 - 12:30

Rodzina i przyjaciele pożegnali 28-letniego Kamila. Zginął w wypadku w Tęgoborzy

Rodzina, przyjaciele, koleżanki i koledzy pożegnali dzisiaj tragicznie zmarłego Kamila, który zginął w wypadku w Tęgoborzy. Miał zaledwie dwadzieścia osiem lat, a przed sobą całe życie.

Uroczystości pogrzebowe 28-letniego Kamila odbyły się w sobotę (11 grudnia). O godzinie dwunastej trzydzieści w kościele parafialnym w Żbikowicach został odprawiony różaniec za jego duszę. Następnie o godzinie 13 odbyła się msza święta żałobna, po której ciało zmarłego Kamila zostało pochowane na miejscowym cmentarzu.

Zobacz też Tragiczny wypadek w Tęgoborzy. Jedna osoba nie żyje, druga walczy o życie

28-latek zginął 7 grudnia w tragicznym wypadku w Tęgoborzy. W tym feralnym dniu jechał jako pasażer samochodem BMW. Za kierownicą siedział 27-letni mieszkaniec Sądecczyzny. Nagle na prostym odcinku drogi krajowej numer 75 ich samochód zderzył się z ciężarówką.

Z relacji mieszkańców wynika, że kierujący BMW wyjeżdżał z bocznej drogi na krajówkę albo zawracał na przystanku autobusowym i wtedy uderzyła w nich ciężarówka. Czy tak rzeczywiście było, to już będą ustalać policjanci, prokurator i biegły sądowy.

Zobacz też W Tęgoborzy płoną znicze. Mieszkańcy zastanawiają się, jak doszło do tragedii

W wypadku ucierpiał 27-letni kierowca BMW, który w ciężkim stanie został zabrany do sądeckiego szpitala. Mężczyzna przebywa na oddziale intensywnej terapii. Lekarze walczą o jego życie.

Mniej szczęścia miał 28-letni Kamil, który zginął na miejscu. Jego obrażenia były tak poważne, że nie miał żadnych szans na przeżycie.

- Przez wiele godzin na miejscu zdarzenia pracował prokurator z Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa - informuje kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. ([email protected] Fot. Fb zmarłego Kamila, PSP Nowy Sącz)

Rodzina i przyjaciele pożegnają 28-letniego Kamila. Zginął w wypadku w Tęgoborzy
Rodzina, przyjaciele, koleżanki i koledzy pożegnają dzisiaj tragicznie zmarłego Kamila, który zginął w wypadku w Tęgoborzy. Miał zaledwie dwadzieścia osiem lat, a przed sobą całe życie.


Dziękujemy za przesłanie błędu