Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
05/06/2023 - 20:15

NZOZ „PRAXIS” w Nowym Sączu to wyjątkowa przychodnia, ceniona przez pacjentów

NZOZ „PRAXIS” w Nowym Sączu to jedna z cenionych przez pacjentów przychodni zdrowia. Kieruje nią lek. med. Anna Olech, specjalista chorób wewnętrznych.

Jak cenią pacjenci – czytelnicy „Sądeczanina” tę przychodnię niech świadczy fakt, że w 2021 roku doktor Anna Olech zwyciężyła w kategorii Sądecki Lekarz/Sądecka Lekarka, a ta przychodnia uplasowała się w VI Plebiscycie na drugim miejscu w kategorii „Sądecka Przychodnia Przyjazna Pacjentowi”.

W tym roku podczas VII Plebiscytu Medycznego „Sądeczanina” ta przychodnia znalazła się w tej kategorii wśród przychodni nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Dzisiaj Tomasz Kowalski, redaktor naczelny portalu oraz miesięcznika „Sądeczanin” wręczył kierownik przychodni doktor Annie Olech pamiątkowy dyplom. Przychodnia "PRAXIS" otrzymała go za to, że znalazła się w gronie przychodni nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Placówka jest zgłaszana co roku do Plebiscytu Medycznego „Sądeczanina” przez wdzięcznych pacjentów.

Anna Olech dziękując wszystkim, którzy oddali głos na przychodnię, którą kieruje była totalnie zaskoczona wyróżnieniem. Powiedziała, że jest to docenienie jej pracy, jak i pracy całego zespołu NZOZ „PRAXIS”. To oni sprawiają, że ta placówka medyczna jest tak ceniona wśród pacjentów.

Przypomnijmy, że VII Plebiscyt Medyczny został organizowany w ramach X Seminarium "O Zdrowiu Sądeczan" przez Fundację Sądecką pod patronatem portalu „Sądeczanin.info” i miesięcznika „Sądeczanin”.

([email protected], fot. IM.), © Materiał chroniony prawem autorskim.Dziękujemy za przesłanie błędu