Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 11 kwietnia. Imieniny: Filipa, Izoldy, Leona
02/03/2021 - 20:00

Na Sądecczyźnie coraz więcej nowych zakażonych

Za nami kolejna doba i kolejni chorzy dołączyli w Małopolsce do grona osób zmagających się z COVID-19. W ciągu ostatniej doby o chorobie dowiedziało się kolejnych 521 osób.

Czternastu Małopolan zmarło. W przypadku jedenastu osób przyczyną śmierci była koronawirusowa infekcja. Trzy osoby miały też choroby współistniejące.

Nowy Sącz

Więcej nowych zakażonych jest w stolicy Sądecczyzny. Minionej doby o chorobie dowiedziało się aż dziewiętnaście osób.

Czytaj także: REGION: szpitalne oddziały „covidowe” znowu zapełniają się pacjentami

Powiat nowosądecki

W powiecie nowosądeckim liczba nowych przypadków zakażenia wirusem z Wuhan jest jeszcze większa. Minionej doby pozytywny wynik testu w kierunku koronawirusa otrzymało 21 mieszkańców Sądecczyzny. Zmarły dwie osoby zakażone wirusem. Jedna z nich miała także choroby współistniejące.

Powiat limanowski

Zupełnie inna sytuacja jest w powiecie limanowskim. W tym regionie koronawirusowa sytuacja jest stabilna. Miniona doba to cztery nowe potwierdzone przypadki choroby.

Powiat gorlicki

W powiecie gorlickim jedenaście osób dowiedziało się, że chorują na o COVID-19. Jedna osoba zakażona koronawirusem zmarła. Miała też inne schorzenia.

Nie zapominajmy o zachowaniu dystansu, dezynfekcji, noszeniu maseczki i wietrzeniu pomieszczeń.

i.michalec@sadeczanin.info, fot. Sadeczanin.info – zdjęcie ilustracyjne, fb/Ministerstwo Zdrowia.Dziękujemy za przesłanie błędu