Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 9 czerwca. Imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja
03/04/2019 - 18:50

Wielkie podziękowania dla sponsorów nagród seminarium o zdrowiu

Ogromnym sukcesem zakończyła się tegoroczna, ósma już edycja seminarium "O zdrowiu Sądeczan". Jej organizacja była możliwa również dzięki zaangażowaniu sponsorów, który towarzyszą naszemu seminarium od wielu lat.

Tegorocznymi sponsorami byli: Owoc Łącki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz  Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej. Partnerem naukowym wydarzenia była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu.

Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw „Owoc Łącki” ufundowała między innymi upominki dla przychodni, które były nominowane w IV plebiscycie "Twój sądecki lekarz rodzinny" i "Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi", jak również dla uczestników wydarzenia. Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu ufundowało upominki dla najlepszych lekarzy rodzinnych. W gronie sponsorów znalazła się też Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi Sądeckiej w Nowym Sączu.

Wśród uczestników rozlosowano również książki  "Prawie wszystko o słuchu" pod  redakcją i z autografem prof. dr hab. n. med. Henryka Skarżyńskiego, dyrektora Światowego Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach.

[email protected], fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu