Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
01/02/2019 - 00:20

Znów warto było przyjść do Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu

Warto było przyjść 30 stycznia do Gmachu Głównego – siedziby nowosądeckiego Muzeum przy Jagiellońskiej 56, skorzystać z zaproszenia Roberta Ślusarka i uczestniczyć w koncercie kolędowo-karnawałowym z cyklu „Wieczory w Muzeum” pt. Kolędy i coś jeszcze, bo piosenka jest dobra na wszystko…”.


Muzeum Okręgowe dyrektora Roberta Slusarka znów zachwyciło propozycją muzyczną. Fot. Piotr Droździk

Muzyczny, muzealny 2019 rok zainaugurowany został pięknym, różnorodnym i niebywale dynamicznym występem Tomasza Wolaka (fortepian, śpiew) oraz jego gości.

Wieczór rozpoczął się kolędami w wykonaniu Chóru Parafialnego z Paszyna pod dyrekcją Jarosława Musiała, potem do fortepianu zaproszeni zostali Robert Ślusarek oraz Stanisław Wolak.

Brawurowo wykonali swoje utwory  pozostali goście: Anna Kożuch, Agnieszka Józefów, Maria  Ślusarek i Jan Kłoskowski którym towarzyszył zespół Tomasz Wolak Rock Band w składzie: Jakub Kotarba, Tomasz Ogórek, Piotr Piwowar.

Sala reprezentacyjna Muzeum Okręgowego z trudnością pomieściła wszystkich, którzy rozrywkowo chcieli spędzić ten styczniowy wieczór. Rozbawieni i rozśpiewani wychodzili w świetnych humorach bo przecież… piosenka jest dobra na wszystko! Sądeckim melomanom organizatorzy obiecali ciąg dalszy… (Muzeum Okręgowe) Fot. Piotr Droździk

Koncert w Muzeum Okręgowym
Fot. Piotr Droździk


Dziękujemy za przesłanie błędu