Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
25/08/2020 - 10:50

Stowarzyszenie #RobimyCośWięcej zagrało koncert dla 10 tysięcy osób!

Stowarzyszenie #RobimyCośWięcej zorganizowało wyjątkowy koncert charytatywny, podczas którego mieszkańcy Nowego Sącza i okolic mogli wesprzeć chorego Marcelka. Niestety wybuch epidemii spowodował, że całe widowisko artystyczne z sali koncertowej musiało przenieść się do internetu… Jak było?

- Podczas samej transmisji naszego koncertu udało się zebrać około 13 tysięcy złotych. Widowisko artystyczne online zobaczyło prawie 10 tysięcy osób! Wszyscy jesteśmy zaskoczeni, że bez widowni na sali koncertowej udało nam się zagrać tak fantastyczny koncert. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania – relacjonuje Marysia Polańska, prezes stowarzyszenia RobimyCośWięcej.

Częste i długie próby oraz miesiące przygotowań nie poszły na marne. Członkowie stowarzyszenia, mimo licznych obowiązków, zawsze byli chętni do pomocy i potrafili znaleźć czas na spotkania.

Zobacz także: To, co ma pójść źle, pójdzie źle. Chyba że do akcji wkroczy #RobimyCośWięcej

Założyciele organizacji szczególne podziękowania kierują do pozostałych sekcji stowarzyszenia, które czuwają za kulisami, gdy widowisko artystyczne trwa. A są to sekcje: #NosimyCośWięcej, odpowiedzialna między innymi za przygotowanie sprzętu, #GotujemyCośWięcej – komentarz jest zbędny – nazwa mówi sama za siebie, #KlikamyCośWięcej - sekcja informatyczna, sekcja graficzna oraz #PstrykamyCośWięcej – sekcja fotograficzna, a także #OgarniamyCośWięcej, czyli grupa koordynacyjna, która składa się z niezastąpionych wolontariuszy, bez których całe widowisko stanęłoby pod wielkim znakiem zapytania. To oni są na każdej próbie, odpisują na setki wiadomości na profilach społecznościowych oraz wspierają jak nikt inny. - Znów udowodniliśmy, że razem możemy #RobićCośWięcej. Ponad i pomimo! – dodaje Marysia.

Transmisję koncertu możecie obejrzeć tutaj.

k.kos@sadeczanin.info, fot. Julia Miksztal

Stowarzyszenie #RobimyCośWięcej zagrało koncert dla 10 tysięcy osób!
Fot. Julia Miksztal


Dziękujemy za przesłanie błędu

„Mecenas Czytelnictwa”