Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
18/01/2024 - 09:00

Ruszyły zapisy na XI edycję projektu "Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość"! Pula nagród to 30 000 zł

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University (WSB-NLU) w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie "ORION" zapowiedzieli rozpoczęcie zapisów na kolejną XI edycję projektu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość”. Kontynuując sukces poprzednich edycji, ta inicjatywa ponownie skupia się na popularyzacji wiedzy biznesowej, kształtowaniu przedsiębiorczej postawy wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych i promocji lokalnych przedsiębiorstw.


Serce biznesu w Nowym Sączu

Projekt ma swoje korzenie w Nowym Sączu, uznawanym za jedną  z kolebek polskiego biznesu.

- Wykorzystujemy naszą bogatą historię, aby inspirować młodzież do przedsiębiorczych działań - mówi prof.WSB-NLU dr Dariusz Woźniak, rektor WSB-NLU. Do tej pory projekt przyciągnął niemal 6 tysięcy uczestników, a oczekuje się, że XI edycja przyciągnie kolejne setki entuzjastów.

Dwa etapy projektu

XI edycja projektu będzie składać się z dwóch kluczowych etapów:

- Pierwszy etap to seria wykładów i warsztatów mających na celu wprowadzenie młodzieży w różne aspekty biznesu.

- Drugi etap to konkurs w formie Hekatonu, w którym uczestnicy opracują projekty dotyczące wcześniej określonych tematów. Pula nagród w konkursie wynosi 30 tysięcy złotych.

Rejestracja i harmonogram

etap 1) Zgłoszenie chęci przystąpienia do projektu - zgłoszenie przez szkołę.

etap 2) Zgłoszenie elektroniczne kandydata w systemie CloudA™  - kliknij na mnie

etap 3) Wydrukowanie i podpisanie deklaracji przystąpienia do projektu w wersji papierowej  (wypełniony załącznik 2) - należy złożyć w Biurze Rekrutacji i Marketingu WSB-NLU (Nowy Sącz, ul. Zielona 27, pok. 002C)
etap 4) Zalogowanie do systemu CLoudA™ po uzyskaniu haseł dostępowych 

Projekt oferuje uczestnikom dostęp do platformy Cloud Academy, gdzie będą mogli uczestniczyć w wykładach zaplanowanych na 6 i 13 marca. Kulminacyjnym punktem projektu będzie konkurs Hekaton, który odbędzie się 27 marca. Całe przedsięwzięcie zakończy się uroczystą galą finałową 12 kwietnia 2024 r.

Rozwijaj skrzydła swojej kariery i dołącz do projektu !

"Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość" przyczynia się do rozwoju młodych ludzi. Poprzez angażowanie się w projekt, uczestnicy nie tylko zdobywają cenną wiedzę, ale również rozwijają umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w dynamicznym świecie biznesu.

Projekt ten stanowi doskonałą okazję dla młodych przedsiębiorców i studentów, by poszerzyć swoje horyzonty, nawiązać wartościowe kontakty i wziąć udział w wyjątkowym doświadczeniu edukacyjnym. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego uczestnictwa w XI edycji projektu "Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość".

Szczegóły dotyczące projektu znajdziecie na stronie : https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/edycja-xi

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu