Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
11/06/2024 - 14:05

Ruszyła rekrutacja na studia. Ponad 25 kierunków do wyboru w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu!

Do 2 sierpnia trwa rekrutacja (rejestracja na stronie internetowej Uczelni) na rok akademicki 2024/2025. Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu zaprasza na studia o profilu praktycznym w sześciu wydziałach: Nauk Ekonomicznych, Nauk Humanistycznych, Nauk Społecznych i Sztuki, Nauk Inżynieryjnych, Nauk o Kulturze Fizycznej i Bezpieczeństwie oraz Lekarskim i Nauk o Zdrowiu.


Ekonomia, e-Administracja, Filologia angielska, Lingwistyka dla biznesu, Public relations i reklama, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Informatyka, Mechatronika, Fizjoterapia, Bezpieczeństwo wewnętrzne, Pielęgniarstwo, Dietetyka… to jedne z 26 kierunków, jakie można studiować w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Ruszyła rekrutacja 2024/2025 na studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Zapraszamy!JAKIE WYBRAĆ STUDIA?
Jak co roku tysiące młodych ludzi czeka trudna decyzja o dalszej edukacji. Przy wyborze kierunku studiów i samej uczelni warto przede wszystkim kierować się swoimi zainteresowaniami i umiejętnościami, ale również mieć na uwadze  poziom kształcenia, warunki studiowania i możliwość zatrudnienia po ukończeniu studiów.

- Nasza Uczelnia konsekwentnie i z troską o  studenta oraz jego przyszłość inwestuje w rozwój  bazy dydaktycznej i lokalowej. Ponadto, dba  o ustawiczny rozwój własnej kadry naukowej,  współpracę z instytucjami i zakładami lokalnego  rynku pracy, dzięki której studenci mają możliwość  doskonalenia praktycznych umiejętności zawodowych w ramach realizowanych praktyk – zaznacza dr hab. Mariusz Cygnar, prof. ANS, Rektor Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu.

W roku akademickim 2024/2025 Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu prowadzi rekrutację na studia o profilu praktycznym w sześciu wydziałach: Nauk  Ekonomicznych, Nauk Humanistycznych, Nauk  Społecznych i Sztuki, Nauk Inżynieryjnych, Nauk  o Kulturze Fizycznej i Bezpieczeństwie oraz Nauk  o Zdrowiu. Do wyboru jest 17 kierunków studiów pierwszego stopnia, 6 kierunkach studiów drugiego stopnia, 3 kierunki jednolitych studiów magisterskich.


OFERTA STUDIÓW
Wydział Nauk Ekonomicznych zaprasza do studiowania trzech kierunków pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym i zaocznym: Ekonomia, e-Administracja i Zarządzanie oraz jednego kierunku drugiego stopnia: Ekonomika i Finanse Przedsiębiorstw. 

Na Wydziale Nauk Humanistycznych do wyboru są trzy kierunki pierwszego stopnia: Filologia angielska (studia stacjonarne, niestacjonarne), Filologia niemiecka (studia stacjonarne, niestacjonarne), Lingwistyka dla biznesu (studia stacjonarne, niestacjonarne; oraz dwa kierunki drugiego stopnia, Lingwistyka praktyczna (studia stacjonarne, niestacjonarne) i nowość: Filologia angielska z przygotowaniem pedagogicznym (studia stacjonarne).


Wydział Nauk o Kulturze Fizycznej i Bezpieczeństwie oferuje dwa kierunki pierwszego stopnia: Wychowanie fizyczne (studia stacjonarne), Bezpieczeństwo wewnętrzne (studia stacjonarne), oraz jednolite studia magisterskie na kierunku: Fizjoterapia (studia stacjonarne) i Wychowanie fizyczne na drugim stopniu kształcenia.

Na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki do wyboru są dwa kierunki pierwszego stopnia: Public relations i reklama (studia stacjonarne, niestacjonarne), Graphic design i technologie wizualne (studia stacjonarne, niestacjonarne), jeden kierunek drugiego stopnia: Projektowanie zorientowane na użytkownika nowych mediów (studia stacjonarne, niestacjonarne), oraz jednolite studia magisterskie na dwóch kierunkach: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna (studia stacjonarne) oraz nowość: Pedagogika specjalna (studia stacjonarne).Wydział Nauk Inżynieryjnych oferuje cztery kierunki pierwszego stopnia: Informatyka (studia stacjonarne, niestacjonarne), Inżynieria produkcji (studia stacjonarne, niestacjonarne), Mechatronika (studia stacjonarne, niestacjonarne) oraz Transport i Logistyka (studia stacjonarne, niestacjonarne). Na trzy kierunki drugiego stopnia: Informatyka (studia stacjonarne, niestacjonarne), Zarządzanie i inżynieria produkcji (studia stacjonarne, niestacjonarne) oraz Mechatronika (studia stacjonarne, niestacjonarne) rekrutacja ruszy w semestrze letnim. 

Na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu studiować można trzy kierunki pierwszego stopnia: Pielęgniarstwo (studia stacjonarne), Ratownictwo medyczne (studia stacjonarne), Dietetyka (studia stacjonarne, niestacjonarne) oraz studia drugiego stopnia: Pielęgniarstwo (studia stacjonarne, niestacjonarne). Aktualnie Uczelnia czeka na ministerialne decyzje w sprawie limitów przyjęć na kierunek lekarski. 

APLIKUJ NA STUDIA!
Rekrutacja prowadzona jest od 10 czerwca do 2 sierpnia. W Uczelni obowiązuje elektroniczna rejestracja kandydatów za pośrednictwem strony internetowej. Zasady rekrutacji (krok po kroku), harmonogram prac komisji rekrutacyjnej, wymagane dokumenty oraz egzaminy opisane są na stronie  https://www.ans-ns.edu.pl/rekrutacja/informacje-ogolne

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu