Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
20/05/2020 - 10:45

Nareszcie! E-wydanie miesięcznika "Sądeczanin" już dostępne

Świat się zmienia, zmieniamy się także my. Nie ma to jak zapach świeżej gazety prosto z drukarni, ale przyszły czasy, w których trzeba szukać alternatywnych rozwiązań. E-wydanie miesięcznika "Sądeczanin" już dostępne!

Nadeszła nowa era prasy elektronicznej. Codziennie rano wstajesz z łóżka, idziesz do sklepu po świeże pieczywo, a w drodze powrotnej zaglądasz do pobliskiego kiosku i kupujesz najnowsze wydanie swojej ulubionej gazety. Między jednym łykiem kawy a drugim, z zaciekawieniem przeglądasz kolejne strony... Brzmi znajomo?

Tak było do tej pory, jednak wydarzenia minionych tygodni zaburzyły nieco utarty rytm. Gazety prosto z kiosku zastąpił laptop, smartfon i tablet. Obecnie w wirtualnych kioskach można znaleźć wiele wydań popularnych czasopism. Od niedawna także miesięcznik "Sądeczanin" i kwartalnik "Sądeczanin Historia"!

Chcesz je kupić? Wystarczy wejść na stronę e-wydanie.sadeczanin.info i wybrać kwartalnik lub miesięcznik w wersji e-wydania lub PDF. Aby zobaczyć spis treści i tematykę danego numeru, należy kliknąć pole ,,miesięcznik" lub ,,kwartalnik", widoczne po lewej stronie. Uwaga, wszystkie opcje dostępne są po utworzeniu osobistego konta i zalogowaniu się. Jakie są zalety prasy elektronicznej? Atrakcyjna cena, dostępność archiwalnych wydań, przejrzysta nawigacja, łatwy i szybki dostęp, możliwość drukowania i wyszukiwarka słów kluczowych. To także świetna opcja dla tych, którzy chcą być eko.

Cennik:

- wydanie pojedyncze miesięcznika "Sądeczanin" – 5 zł
- wydanie pojedyncze kwartalnika "Sądeczanin Historia" – 9,90 zł
- prenumerata miesięcznika "Sądeczanin" – 3 miesiące – 15 zł
- prenumerata miesięcznika "Sądeczanin" – 6 miesięcy – 30 zł
- prenumerata miesięcznika "Sądeczanin" – 12 miesięcy – 60 zł
- roczna prenumerata kwartalnika "Sądeczanin Historia" (4 numery) – 39,60 zł

Zapraszamy do lektury!

k.kos@sadeczanin.info, fot. SądeczaninDziękujemy za przesłanie błędu