Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
18/09/2019 - 21:50

Krynica: wyjątkowa wyprawka czytelnicza dla najmłodszych czeka w bibliotekach!

W ponad 5200 polskich bibliotekach, w tym także w na terenie Miasta i Gminy Krynica-Zdrój, na przedszkolaki czeka wyjątkowa wyprawka czytelnicza. To kolejny etap projektu bookstartowego „Mała książka – wielki człowiek”.

Do tej pory książki otrzymały trzylatki, obecnie wyprawki trafią do wszystkich przedszkolaków.

- Zapraszamy  dzieci w wieku 3- 6 lat do biblioteki w Krynicy-Zdroju oraz fili na Czarnym Potoku , osiedlu Źródlana, Berestu i Tylicza. – zachęcają bibliotekarki, - Teraz w bibliotekach, biorących udział w programie, na najmłodszych czytelników czeka wyjątkowy prezent, książka „Pierwsze czytanki dla…”, dostosowana pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, spełniająca najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych. W wyprawce dzieci otrzymają również Kartę Małego Czytelnika.

Za każdą wizytę w bibliotece mały czytelnik dostanie naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
„PIERWSZE CZYTANKI DLA…” PRZEDSZKOLAKA to kolejna odsłona kampanii Mała książka - wielki człowiek, organizowanej przez Instytut Książki. 

Program jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

(MK) fot. plakatDziękujemy za przesłanie błędu