Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
05/04/2017 - 04:45

Konkurs na plakat festiwalu muzyki dawnej

Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu ogłosiło konkurs na projekt plakatu tegorocznego – 39. Starosądeckiego Festiwalu Muzyki Dawnej organizowanego pod hasłem „W sercu Europy”.

Celem konkursu jest wyłonienie i wytypowanie do realizacji projektu graficznego, który stanie się plakatem firmującym 39. Starosądecki Festiwal Muzyki Dawnej – „W sercu Europy".

Konkurs ma charakter otwarty i może wziąć w nim udział każdy, przy czym jest skierowany przede wszystkim do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz osób i firm zajmujących się projektowaniem reklamowym. Za nagrodzony i przyjęty do realizacji projekt plakatu zostanie przyznana kwota pieniężna w wysokości 2.750 zł brutto.

Zobacz: Znamy program 39. Starosądeckiego Festiwalu Muzyki Dawnej

Zwycięski projekt plakatu stanie się własnością Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu, w zamian za wypłaconą nagrodę pieniężną.

– Jest to jednoznaczne, z przejęciem przez Organizatora na wyłączność majątkowych praw autorskich do projektu oraz możliwością wykorzystania go dla własnych potrzeb. Autorowi natomiast przypadnie wymieniona wyżej nagroda pieniężna, ale również niemała satysfakcja i duma z oglądania swojego plakatu na słupach ogłoszeniowych wielu miast Polski – tłumaczy Wojciech Knapik, dyrektor CKiS im. Ady Sari w Starym Sączu.

Regulamin konkursu

Zgłoszenia swojej pracy można dokonać również za pomocą platformy designer.pl 

(JB)Dziękujemy za przesłanie błędu