Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
06/07/2022 - 11:00

"Kochaj właśnie tak!". W teledysku Kapeli Ciupaga wystąpiła znana aktorka

”Kochaj właśnie tak!” to najnowszy klip Kapeli Ciupaga, finalistów "Mam Talent” oraz uczestników tegorocznego 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Premiera teledysku miała miejsce w miniony weekend, 2 lipca - wówczas udało się zgromadzić w serwisach Facebook i YouTube tysiące fanów. Czym inspirowali się twórcy podczas kręcenia teledysku?

Utwór jest zapowiedzią powstającego właśnie, czwartego albumu górali z Łącka. W klipie, obok artystów, wystąpiła znana aktorka telewizyjna, Natalia Zambrzycka, która gra rolę wnoszącą do teledysku wątek sensacyjny oraz Sławomir Szostak z Kabaretu Śleboda. Obecnie twórczość Kapeli Ciupaga to wpadająca w ucho autorska muzyka rozrywkowa z subtelnymi wpływami folkowych brzmień.

Teledysk powstał w okresie pandemii i jak się wówczas okazało, nie był to dobry czas na jego premierę. Zaraz po nakręceniu "Kochaj właśnie tak!”  wprowadzono lockdown. - Tamten czas odcisnął na nas mocne piętno i to właśnie chcieliśmy wyrazić w najnowszym klipie – mówi Piotr Krzywdziński, lider Kapeli Ciupaga. - W charakterystycznym dla nas, ciupagowym stylu – dodaje ze swoim szerokim uśmiechem. Zdjęcia do teledysku były kręcone w malowniczych terenach Sądecczyzny, a także w kultowej już Fabryce Papieru w Konstancinie – Jeziornie. Tekst do piosenki napisał Paweł Cabała.

Kapela Ciupaga to grupa przyjaciół, których połączyła miłość do muzyki góralskiej. Repertuar zespołu początkowo oparty był na melodiach ludowych z okolic Łącka i Sądecczyzny, aby stopniowo wzbogacić się o żywiołowe utwory folkowe inspirowane muzyką bałkańską, węgierską, słowacką i rumuńską. Obecnie twórczość Kapeli Ciupaga to wpadająca w ucho autorska muzyka rozrywkowa z subtelnymi wpływami folkowych brzmień.

Zachęcamy do posłuchania repertuaru kapeli! ([email protected], fot. Kapela Ciupaga)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu