Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
22/05/2020 - 11:20

Jak w 5 krokach kupić e-wydanie miesięcznika "Sądeczanin?" To proste, sprawdź!

Nie ma to jak zapach świeżej gazety prosto z drukarni, ale przyszły czasy, w których trzeba szukać alternatywnych rozwiązań. E-wydanie naszego miesięcznika już dostępne! Sprawdź, jak w 5 krokach uzyskać do niego dostęp. Od tej chwili będziesz mógł czytać nas w każdej chwili i w każdym miejscu!

Krok 1. Otwórz przeglądarkę, a następne wpisz w wyszukiwarce: e-wydanie.sadeczanin.info albo skorzystaj z tego linku, który bezpośrednio przekieruje Cię do naszej strony. 

Krok 2. Wybierz pozycję, którą jesteś zainteresowany. Dla ułatwienia prezentujemy dostępne wydania naszego miesięcznika oraz cennik.

- wydanie pojedyncze miesięcznika "Sądeczanin" – 5 zł
- wydanie pojedyncze kwartalnika "Sądeczanin Historia" – 9,90 zł
- prenumerata miesięcznika "Sądeczanin" – 3 miesiące – 15 zł
- prenumerata miesięcznika "Sądeczanin" – 6 miesięcy – 30 zł
- prenumerata miesięcznika "Sądeczanin" – 12 miesięcy – 60 zł
- roczna prenumerata kwartalnika "Sądeczanin Historia" (4 numery) – 39,60 zł

O czym piszemy? Z łatwością sprawdzisz to klikając okienko ,,miesięcznik” lub ,,kwartalnik”, które przekieruje Cię do spisu treści, a także do wydań archiwalnych, dostępnych na dole strony. Dzięki temu będziesz mógł zobaczyć, jak na przestrzeni lat zmieniliśmy się dla Ciebie.

Krok 3. Jesteś zdecydowany? Kliknij okienko ,,kup”. W ten sposób zostaniesz przekierowany do strony z logowaniem. Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się, to nic nie kosztuje! Wystarczy podać e-mail, hasło oraz imię i nazwisko.

Krok 4. Założenie konta umożliwi przejście do opcji ,,kup i zapłać”. Jeśli mamy przygotować dla Ciebie fakturę, wystarczy, że zaznaczysz tę opcje w okienku ,,chcę otrzymać fakturę”. Płatność odbywa się za pośrednictwem platformy Pay-U.

Krok 5. Teraz wystarczy wybrać sposób zapłaty i zrobić przelew. Od tej chwili możesz czytać nasz miesięcznik w każdej chwili i w każdym miejscu!

[email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe