Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
14/03/2019 - 11:00

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (15-17 marca)

Tradycja przez pokolenia u Lachów w Gminie Chełmiec, sympozjum szkoleniowe na temat autyzmu w sądeckiej PWSZ, a może wypad do kina? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.

PIĄTEK

Monika Gromala – spotkanie autorskie

Sądecki Klub Literacki oraz Sądecka Biblioteka Publiczna zapraszają na spotkanie z poetką, pisarką i literaturoznawcą, autorką książki Resuscytacje Celana – strategia widmontologiczna – Moniką Gromalą. Spotkanie autorskie odbędzie się w piątek 15 marca 2019 r., o godz. 17.00 w zabytkowych piwnicach SBP przy ul. Franciszkańskiej 11. Prowadzenie: Joanna Babiarz. Wstęp wolny.

Koncert w Jazz Club Atelier: New Bone

Jazz Club Atelier zaprasza na koncert krakowskiego kwintetu jazzowego New Bone. Koncert odbędzie się w piątek 15 marca 2019 r. o godzinie 20.00.

SOBOTA 

Dziecko z autyzmem w świetle współczesnych praktyk

Stowarzyszenie TĘCZA zaprasza na sympozjum szkoleniowe na temat autyzmu, które odbędzie się w dniu 16 marca 2019 r. w Instytucie Technicznym PWSZ, ul. Zamenhoffa 1a.

Tradycja Przez Pokolenia – U Lachów w Gminie Chełmiec

Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” zaprasza na jedenasty wieczór z cyklu „Tradycja przez pokolenia”. Najbliższe widowisko, będzie okazją do zapoznania się z dorobkiem kulturalnym gminy Chełmiec. Zaproszeni goście opowiedzą o bogactwie lokalnej twórczości, zaprezentują zespoły regionalne, muzykę oraz twórców ludowych z terenu gminy. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 16 marca 2019 r., o godzinie 17.00.

Koncert w Fabryce: The Hypnotunez – jazz punk ,swing core ,retro – Winnica Ukraina

W najbliższą sobotę 16 marca 2019 r. Klub Muzyczny Fabryka gościć będzie ukraiński zespół The Hypnotunez. Początek o godz. 20.

Marcin Daniec – One Men Show

W sobotę 16 marca na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu wystąpi jeden z najlepszych polskich satyryków Marcin Daniec. Bilety na wydarzenie, w cenie 60 zł,  można zakupić w sekretariacie MOK, Al. Wolności 23,

PONIEDZIAŁEK

Stary Sącz: Monika Jasińska

Fabryka Młodych Talentów, Fundacja „Będzie Dobrze” oraz Internat Międzyszkolny w Starym Sączu zapraszają na wernisaż wystawy twórczości Moniki Jasińskiej. Wernisaż odbędzie się w Internacie Międzyszkolnym w Starym Sączu w dniu 18 marca 2019 r., o godzinie 16.00. Wstęp wolny.

WTOREK

Spotkania Muzealne: Sądeccy Kurierzy

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza do Gmachu Głównego – ul. Jagiellońska 56 – na film o Romanie Stramce oraz prelekcję „Sądeccy kurierzy” którą wygłosi Leszek Zakrzewski – prezes nowosądeckiego Oddziału PTH. Spotkanie odbędzie się 19 marca o godzinie 17.00. Wstęp 1 zł.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (15-21 marca)

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu