Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
05/04/2022 - 14:25

Z sądeckiej galerii znika bardzo popularny sklep. Mnóstwo osób robiło tu zakupy

Ta wiadomość krążyła po Nowym Sączu od dłuższego czasu. Z sądeckiej galerii „Trzy Korony” znika skep E.Leclerc. W środku są już m.in. puste półki. Swoje zakupy robiło tutaj wielu sądeczan.

Od dłuższego czasu informujemy o likwidacji sklepu PSS Społem, znajdującego się na ul. Armii Krajowej. Stało się to po tym, jak Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa wypowiedziała umowę najmu. Nie pomogły nawet protesty mieszkańców.

Od dawna mówiło się też, że z naszego miasta zniknie jeszcze jeden sklep. Jak można było usłyszeć, w galerii Trzy Korony nie będzie już funkcjonował lubiany przez sądeczan E.Leclerc. Zadaliśmy niedawno pytanie CD Locum, inwestorowi galerii, czy jest to prawdą.

- Ze względu na poufny charakter prowadzonych na każdym etapie negocjacji rozmów, nigdy nie udzielamy takich informacji, do czasu zawarcia stosownej umowy najmu i uzyskania zgody stron umowy na przekazanie informacji do publicznej wiadomości – czytamy w odpowiedzi.

Jak dowiedzieliśmy się jednak na miejscu, sklep rzeczywiście będzie likwidowany. Ma funkcjonować jedynie do Świąt Wielkanocnych. W środku jest już wiele pustych półek, opróżnione są także lodówki. Asortyment jest wyprzedawany. Wszystko wskazuje na to, że to jego ostatnie dni. ([email protected], fot.: MP)

Sklep E.Leclerc znika z Nowego Sącza
Wszystko wskazuje na to, że sklep E.Leclerc w galerii "Trzy Korony" będzie funkcjonował tylko do Świąt Wielkanocnych.


Dziękujemy za przesłanie błędu