Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
02/06/2023 - 10:50

Wybieramy najlepszą inwestycję Subregionu Sądeckiego 2022 roku!

Która z inwestycji oddanych w 2022 roku do użytku na obszarze czterech powiatów Subregionu Sądeckiego: Nowego Sącza, powiatu nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego zasługuje na wyróżnienie? Zaczynamy nowy plebiscyt. Uwaga: zmiana terminów.

Fot. Pixabay/bridgesward

Wybieramy najlepszą inwestycję 2022 roku! Prosimy o zgłaszanie tych, które Państwa zdaniem zasługują na wyróżnienie. Basen, tężnia solankowa, wieża widokowa, a może nowy odcinek kanalizacji, wodociągu, nowa siedziba firmy, uruchomiona dopiero co linia produkcyjna, albo wyremontowana właśnie droga?

Nie liczy się skala - czy będą to setki milionów czy setki tysięcy zlotych. Wybieramy inwestycję, która najbardziej się przydała, była najbardziej potrzebna i w największym stopniu zrealizowała oczekiwania społęczności, dla której powstała.

Który z wójtów, burmistrzów i prezydentów sprawił, że teraz żyje się nam lepiej, łatwiej, przyjemniej? Radni której gminy, miasta, powiatu, a może województwa wydali pieniądze z największym pożytkiem?Oczywiście, nie ograniczamy się jedynie do pieniędzy publicznych. Tej, najlepszej, szukamy również wśród inwestycji firm, spółdzielni, spółek, jak i osób prywatnych. Bo i takich nie brakuje.

Warunki są tylko dwa: inwestycja powinna być oddana do użytku w 2022 roku i znajdować się na obszarze Subregionu Sądeckiego, czyli Nowego Sącza, powiatu nowosądeckiego, limanowskiego lub gorlickiego. Która inwestycja zasługuje  zatem na wyróżnienie? Czekamy na zgłoszenia do 16 czerwca.

ZGŁOŚ NAJLEPSZĄ INWESTYCJĘ 2022 ROKU (Kliknij i wypełnij formularz)

Zgłoszenia w powyższym formularzu prosimy przesyłać do 16 czerwca. Powinny zawierać:

  • pełną nazwą inwestycji
  • wartość inwestycji
  • miejsce realizacji inwestycji
  • datę zakończenia inwestycji i oddania do użytkowania
  • nazwę inwestora wraz z kontaktem (telefon, adres)
  • nazwę głównego wykonawcy inwestycji wraz z kontaktem (telefon, adres)
  • krótki opis zakresu inwestycji
  • zdjęcia ilustrujące zgłaszaną inwestycje, do których zgłaszający ma odpowiednie prawa

Najlepszą Inwestycję Subregionu Sądeckiego 2022  wyłoni  kapituła konkursu. Zwycięzcę  poznamy już w niedzielę 18 czerwca2023 roku, podczas gali finałowej Oceny Aktywności Gmin Subregionu Sądeckiego w Marcinkowicach.  ([email protected])

([email protected]) Fot. Pixabay/bridgesward REGULAMIN PLEBISCYTUDziękujemy za przesłanie błędu