Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
13/09/2021 - 15:10

Samochód i tysiące lodów. Dlaczego Koral tak hojnie wspiera Festiwal Biegowy

Co roku lśniący nowością samochód, a do tego miliony sztuk lodów. W ten sposób firma Koral wspiera Festiwal Biegowy. I tak już od dwunastu lat. Dlaczego sądecki producent tak hojnie wspiera jedną z największych sportowych imprez w Polsce? Mówił o tym na zakończenie Festiwalu, dyrektor marketingu przedsiębiorstwa Piotr Gąsiorowski.

Czytaj też Dostali w Piwnicznej gwiazdkę z nieba od Zygmunta Berdychowskiego 

-  Jesteśmy z Festiwalem Biegowym od samego początku i cieszymy się, że do każdej edycji możemy dołożyć naszą cegiełkę do budowy, realizacji i rozwoju tej -  można już śmiało powiedzieć -  kultowej imprezy – mówił na zakończenie  Festiwalu Polsce  Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu firmy Koral.  

Ta „skromna cegiełka” to fundowanie co roku lśniącego nowością auta,  tym razem była to Toyota Aygo i miliony sztuk lodów.

- W tym roku, ci którzy przybyli na imprezę, zjedli ich 25 tysięcy sztuk  - zdradza Anna Czerwińska prezes Fundacji Festiwal Biegów.

Czytaj też Kim jest ten szczęściarz spod Sącza, który wygrał samochód od Korala [ZDJĘCIA] 

Lody samochód… i tak już od dwunastu lat. Od kilku jest jeszcze strefa dla dzieci,  z grami i zabawami dla najmłodszych.

- To jest coś wspaniałego patrzeć na to,  jak na przestrzeni lat Festiwal Biegowy stał się nie tylko świętem sportu, świętem biegaczy,  ale także centrum innych wydarzeń społecznych i kulturalnych. Wielkie słowa uznania dla organizatorów podkreśla ł Piotr Gąsiorowski. -  To wszystko wymaga ogromnego trudu, czasu i determinacji, także wysiłku w zdobywaniu środków finansowych, żeby tego typu imprezy i z takim rozmachem przygotować.

Jak zaznaczał dyrektor marketingu sadeckiego przedsiębiorstwa, impreza była perfekcyjnie przygotowana i poprowadzona wzorowo.

Festiwal Biegowy to więcej niż tylko sportowa impreza. Biorą w niej udział całe rodziny. Przyciąga też lokalną społeczność. Te elementy wpisują się w strategię firmy Koral, która -co często powtarzają jej właściciele – jest  firmą  rodzinną i  dlatego chętnie wspiera  tego typu przedsięwzięcia.(jagienka.michalik@sadeczanin.info) fot.jmDziękujemy za przesłanie błędu

100 firm Sądecczyzny 2021 - katalog