Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 27 lutego. Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda
18/05/2017 - 10:30

Dla Sandecji z Ekstraklasy w pół roku stadion a dla kibiców parking!

Władze Nowego Sącza już działają. Jest szansa, że w ciągu pół roku Sandecja będzie mogła grać na nowym stadionie. A kibice doczekają dwóch parkingów: przy Bulwarze Narwiku i ulicy Kilińskiego.

Zobacz też: Kibic, wierny kibic ma nawet swój przystanek! Ten rok należy do Sandecji! [FILM/ZDJĘCIA]

Po sukcesie MKS Sandecji - piłkarze awansowali do ekstraklasy - sądeczanie nieustannie pytają: czy jest szansa na budowę nowego stadionu, godnego pierwszoligowego klubu? Jeśli tak, to kiedy i gdzie? W imieniu kibiców przesłaliśmy pytania do Urzędu Miasta.

Zobacz też: STAŁO SIĘ! SANDECJA JEST W EKSTRAKLASIE! Będzie wielka feta w Rynku!

Okazuje się, że Renata Stawiarska z biura prasowego ma dobre wiadomości. -  Pojawiły się różne koncepcje przebudowy/budowy stadionu, musimy jednak liczyć siły na zamiary i wybrać tę koncepcję, która będzie możliwa do zrealizowania w przeciągu pół roku.

Zobacz też: Sandecja będzie trenować na murawie PWSZ

Cały czas trwa też dyskusja o parkingu dla kibiców przy obecnym stadionie. Drużyna awansowała, więc coraz więcej osób będzie chciało ją dopingować. Czy i jakie kroki miasto podjęło w tej sprawie? I tu jest nadzieja. - Miasto ma w planie budowę parkingu przy ulicy Kilińskiego i Bulwarze Narwiku, tak, aby przed rozpoczęciem wiosennej rundy rozgrywek Ekstraklasy inwestycje były zrealizowane.

ES [email protected] Fot.: archiwum sadeczanin.info Dziękujemy za przesłanie błędu